ISNSUW

HR
Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego


COVID

Konkurs

konkurs

Uniwersytet Warszawski po raz czwarty organizuje konkurs

Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Trudno byłoby wymienić, czym w swoim zawodowym życiu zajmują się absolwenci Uniwersytetu Warszawskiego. Jest jednak cała grupa pracowników, studentów i absolwentów zaangażowanych w prowadzenie własnej firmy. I właśnie do takich osób skierowany jest konkurs.

Kto dokładnie może się zgłaszać? Zgodnie z nazwą wszyscy pracownicy, studenci i absolwenci UW. W ten sposób Uniwersytet chce docenić tych wszystkich, którzy tworzą innowacje, zakładają i rozwijają nowe przedsiębiorstwa oraz działają na rzecz gospodarki i społeczeństwa. Udział w konkursie wiąże się bowiem z możliwością wypromowania firmy, pokazania jej w nowym środowisku, odświeżenia, jak i nawiązania nowych kontaktów.

Konkurs podzielony jest na kilka kategorii. I tak, firmę można zgłosić do:

Szczegółowy opis kategorii oraz  regulamin konkursu znajdują się na www. Ta edycja konkursu odbywa się pod patronatem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz, który jest dostępny na stronie www.przedsiebiorcaroku.uw.edu.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 1 marca 2021.