ISNSUW

HR
Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego

Kontakt

Dyrektor Instytutu
prof. dr hab. Małgorzata Fuszara
pokój 116, Nowy Świat 69, p. I
dyżur:
środa godz. 11-30-13.00

 

Zastępca Dyrektora
dr hab. Barbara Lewenstein
pokój 203, Nowy Świat 69, p. II
dyżur:
środa godz. 13.00-14.30
e-mail: lewensteinb@gmail.com

 

Zastępca Dyrektora ISNS d/s dydaktycznych
dr Ewa Gniazdowska
pokój 114, Nowy Świat 69, p. I
dyżur:
wtorek 11.15-12.45
środa 11.45 - 13.15
e-mail: ewa.gniazdowska@op.pl

 

Kierownik studiów niestacjonarnych - zaocznych
dr hab. Jolanta Arcimowicz
pokój 200 lub 103/104, Nowy Świat 69
dyżur: czwartek 15.00-18.00
e-mail: jolanta.arcimowicz@uw.edu.pl

 

Sekretariat dyrekcji
Urszula Łastowska
pokój 116, Nowy Świat 69
poniedziałek-czwartek 9.00-14.00
piątek 9.00-12.00
(0-22) 55 20 123
e-mail: isns@isns.uw.edu.pl

 

Sekretariat studiów stacjonarnych
mgr Agnieszka Hojda - agnieszka.hojda@uw.edu.pl
mgr Katarzyna Szenajch - kszenajch@isns.uw.edu.pl
pokój 112, Nowy Świat 69, p. I
tel. 22 55 20 175
poniedziałek 13.00-15.00
wtorek – czwartek 11.00 – 14.00,
piątek – nieczynne

dla absolwentów (odbiór dyplomów) poniedziałek 15.00-17.00

 

Sekretariat studiów niestacjonarnych (zaocznych)
Edyta Gruza
pokój 103/104, Nowy Świat 69, p. I
tel. 22 55 20 176
e-mail: isns-z@isns.uw.edu.pl

poniedziałek, wtorek, czwartek 11.00 – 14.00
środa 15.00-18.00
piątek – nieczynne

oraz soboty zjazdowe 9.00-13.00

 

Sekretariat studiów doktoranckich
mgr Agnieszka Hojda
pokój 112, Nowy Świat 69, p. I
poniedziałek 15.00-17.00
wtorek – czwartek 11.00 – 14.00
piątek – nieczynne
tel. 22 55 20 175
e-mail: agnieszka.hojda@uw.edu.pl

 

Pełnomocnik ds. rekrutacji
dr Anna Krajewska
dyżur
e-mail: anna.krajewska@uw.edu.pl

 

Pełnomocnik ds. praktyk
dr Ewa Wideł
dyżur
ul. Żurawia 4,p. 306
e-mail: ewidel@isns.uw.edu.pl

 

Obsługa serwisu internetowego ISNS
mgr Małgorzata Mieszkowska
e-mail: m.mieszkowska@uw.edu.pl

 

Biblioteka ISNS
poniedziałek-piątek 9.00-16.00
(0-22) 55 20 112
(0-22) 55 20 275

 

Przydatne telefony
pobierz plik w formacie Adobe Reader